Avrupa Spor Haftasını Zigana'da Kutladık.

  Gümüşhane’de Avrupa Spor Haftası kutlama programı kapsamında doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Türkiye Yüzyılının Kahramanları İçin Artabel'e Yürüdük.

  Gümüşhane’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle aynı zamanda tarihi sit alanı olan Artabel Gölleri Tabiat Parkına “Türkiye Yüzyılının Kahramanları anısına” sloganıyla doğa yürüyüşü düzenlendik.

  Haberi Oku

  Gençler 19 Mayıs’ı Altınpınar Gölünde kutladı

  Gümüşhane’de Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlikler Torul ilçesi sınırlarında eşsiz manzaralarıyla ünlü Altınpınar Gölü ve Yaylasına düzenlenen doğa yürüyüşüyle tamamlandı.

  Haberi Oku

  Futsal grup müsabakaları sona erdi

  Gümüşhane’de 11 il ve 300'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleşen ve renkli anlara sahne olan genç kız-erkek Futsal Grup Müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  ''GÜMÜŞHANE #Futsal Grup Müsabakalarına Ev Sahibi Olacak.''

  Gümüşhane çok sayıda takımın katılımıyla genç kız-erkek Futsal (salon futbolu) Grup Müsabakalarına ev sahipliği yapacak.

  Haberi Oku

  Depremzede çocuklar depremin etkilerini sporla atıyorlar

  Depremzede çocuklar depremin etkilerini sporla atıyorlar

  Haberi Oku

  Eğitim Görevlisi Başvuruları Başlıyor

  GSB Yurtları ve Gençlik Merkezleri ve Spor Hizmetlerinin eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 01-12 Şubat 2023 tarihleri arasında alınacaktır.

  Haberi Oku

  “Arkadaşını Bul, Takımını Kur’’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın Türkiye genelinde ilk defa düzenlediği ve Spor Toto Teşkilatı’nın da desteklediği “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” Gümüşhane ilimizde başlıyor.

  Haberi Oku

  Güreş eğitimlerimiz başlıyor

  Gümüşhane’de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 9-21 yaş arası güreş kursu açılacak.

  Haberi Oku

  Üniversite öğrencileri Süleymaniye'yi keşfetti

  Gümüşhane’nin eski yerleşim yeri olan ve camisiz minareleriyle bilinen tarihi Süleymaniye Mahallesi’ne düzenlenen yürüyüşte özellikle üniversite öğrencileri mahalleyi keşfetmenin heyecanını yaşadı.

  Haberi Oku

  Tarihi Süleymaniye Mahallesinde yürüyeceğiz

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Herkes İçin Spor (HİS) Federasyonu Gümüşhane İl Temsilciliği, kentin eski yerleşim yeri olan Süleymaniye Mahallesine yürüyüş düzenleyecek.

  Haberi Oku

  Harika Konserimizden Geriye Kalan Ezgiler

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen konserde sahne alan Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Volkan Arslan, öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Haberi Oku

  ''Beklediğiniz Sonbahar Doğa Yürüyüşü Geldi.''

  30 Ekim 2022 Pazar Günü, Kürtün ilçemizde yer alan; 2 bin 630 dekar alanda bulunan ve 1998 yılında 'tabiatı koruma alanı’ ilan edilen, sık dokusu ve oluşturduğu renk cümbüşü ile görsel güzellik oluşturan...

  Haberi Oku

  Üniversite için Gümüşhane'ye gelen öğrenciler doğayla buluştu.

  Gümüşhane’nin Torul ilçesinde üniversite eğitimi almak için gelen öğrenciler düzenlenen kamp programıyla doğayla iç içe anlar yaşadı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI 29 EYLÜL-05 EKİM TARİHLERİNDE YAPILACAK..

  İlimizde Spor ve Gençlik alanında eğitim görevlisi başvuruları 29 Eylül ile 5 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Duyuru!

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere, Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında işçi alınacaktır. İşçiler, noter tarafından gerçekleştirilecek olan kura çekimi sonucunda belirlenecek.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER