Eğitim Görevlisi Başvuruları Başlıyor

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  Doğu Karadeniz’in En Görkemli Kalesine Kar Altında Yürüdük

  Gümüşhane’de bulunan ve Doğu Karadeniz bölgesinin en görkemli kalelerinden birisi olan Kov Kalesi’ne kar yağışı altında 70 sporcunun katılımıyla doğa yürüyüşü düzenledik.

  Haberi Oku

  ''Öğretmenlerimize Yüzme Hediyesi.''

  Öğretmenler Gününe özel, kadın öğretmenlerimiz ve 7 yaş üzeri çocukları için cuma günü 18.00-19.00 seansları; erkek öğretmenlerimiz ve 7 yaş üzeri çocukları için ise pazar günü 16.00-17.00 seanslarımız ücretsiz olacaktır.

  Haberi Oku

  Cumhuriyetimizin 100. yılı için yürüdük

  Kürtün ilçesindeki Çıkrıkdüzü Yaylası`nda başlayan yürüyüş, uzun ladin ağaçları ve sık bitki örtüsüyle öne çıkan Örümcek Ormanları`ndan devam ederek, tabiat anıtı olarak tescillenmiş anıt ağaçlarının bulunduğu alanda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Avrupa Spor Haftasını Zigana'da Kutladık.

  Gümüşhane’de Avrupa Spor Haftası kutlama programı kapsamında doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Türkiye Yüzyılının Kahramanları İçin Artabel'e Yürüdük.

  Gümüşhane’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle aynı zamanda tarihi sit alanı olan Artabel Gölleri Tabiat Parkına “Türkiye Yüzyılının Kahramanları anısına” sloganıyla doğa yürüyüşü düzenlendik.

  Haberi Oku

  Gençler 19 Mayıs’ı Altınpınar Gölünde kutladı

  Gümüşhane’de Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlikler Torul ilçesi sınırlarında eşsiz manzaralarıyla ünlü Altınpınar Gölü ve Yaylasına düzenlenen doğa yürüyüşüyle tamamlandı.

  Haberi Oku

  Futsal grup müsabakaları sona erdi

  Gümüşhane’de 11 il ve 300'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleşen ve renkli anlara sahne olan genç kız-erkek Futsal Grup Müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  ''GÜMÜŞHANE #Futsal Grup Müsabakalarına Ev Sahibi Olacak.''

  Gümüşhane çok sayıda takımın katılımıyla genç kız-erkek Futsal (salon futbolu) Grup Müsabakalarına ev sahipliği yapacak.

  Haberi Oku

  Depremzede çocuklar depremin etkilerini sporla atıyorlar

  Depremzede çocuklar depremin etkilerini sporla atıyorlar

  Haberi Oku

  Eğitim Görevlisi Başvuruları Başlıyor

  GSB Yurtları ve Gençlik Merkezleri ve Spor Hizmetlerinin eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 01-12 Şubat 2023 tarihleri arasında alınacaktır.

  Haberi Oku

  “Arkadaşını Bul, Takımını Kur’’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın Türkiye genelinde ilk defa düzenlediği ve Spor Toto Teşkilatı’nın da desteklediği “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” Gümüşhane ilimizde başlıyor.

  Haberi Oku

  Güreş eğitimlerimiz başlıyor

  Gümüşhane’de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 9-21 yaş arası güreş kursu açılacak.

  Haberi Oku

  Üniversite öğrencileri Süleymaniye'yi keşfetti

  Gümüşhane’nin eski yerleşim yeri olan ve camisiz minareleriyle bilinen tarihi Süleymaniye Mahallesi’ne düzenlenen yürüyüşte özellikle üniversite öğrencileri mahalleyi keşfetmenin heyecanını yaşadı.

  Haberi Oku

  Tarihi Süleymaniye Mahallesinde yürüyeceğiz

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Herkes İçin Spor (HİS) Federasyonu Gümüşhane İl Temsilciliği, kentin eski yerleşim yeri olan Süleymaniye Mahallesine yürüyüş düzenleyecek.

  Haberi Oku

  Harika Konserimizden Geriye Kalan Ezgiler

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen konserde sahne alan Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Volkan Arslan, öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER