Yönetim

 

Kamuran TAŞBİLEK-Vali

1971 Yılında Sivas’ta doğdu. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Sivas Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine başlangıç yaptı. 

Daha sonra yabancı dil eğitimi almak ve İngiliz Kamu Yönetimi üzerinde çeşitli incelemelerde bulunmak üzere 8 ay süre ile İngiltere’de bulunan Taşbilek, Milli Güvenlik Akademisi’nde akademik eğitimini tamamladı. 

Hadim, Dicle, Akçadağ, Kargı, Honaz, Gökçeada ve Kemalpaşa Kaymakamlığı, ardından İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nde daire başkanlığı ve genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu.  27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan  2018/202 Sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi ile Gümüşhane Valisi olarak atandı.  Kamuran Taşbilek,  evli ve 2 kız çocuğu babası olup İngilizce bilmektedir.  

Mücahit ATALAY-Gençlik ve Spor İl Müdürü

1980 yılında Gümüşhane de doğan Mücahit ATALAY Lise öğrenimini Gümüşhane’de tamamlamış 2002 yılında da Balıkesir Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur.2002-2004 yılları arası Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Eğitim alanında yüksek lisans yapmıştır.

2004 yılında Rize İline Edebiyat Öğretmeni olarak atanmış 2015 yılına kadar Milli Eğitimin değişik kademelerinde idarecilik yapmıştır.
2015 yılında Kredi Yurtlar Kurumu Gümüşhane İl Müdürü olarak atanmıştır.
02 Ocak 2019 tarihinde Gümüşhane'de Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görevlendirilmiştir.
Kamu yararına çalışan birçok vakıf ve derneklerde üye ve yönetici olarak görev yapan Mücahit ATALAY evli ve üç çocuk babasıdır.
 
 


 

Necati KÖKSAL-Yurt Hizmetleri Müdürü

  
Selahattin TAŞ-Spor Hizmetleri Müdürü

 

 


Beytullah CEBEL-Gençlik Hizmetleri Müdürü

Yakup ŞİMŞEK-Diğer Hizmetler Şube Müdürü

 

 

 

Selman EROĞLU-Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü