Yeni Şehir Stadyumu yeniden açıldı

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle 1 Haziran tarihinden itibaren normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Yeni Şehir Stadyumunu yeniden halkın bireysel spor yapması için kullanıma açtı.

  Haberi Oku

  Aileler ev ortamında spor yaparak yarışacak

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramına özel il genelinde bir dizi faaliyetler gerçekleştirecek.

  Haberi Oku

  Misafirlerimizin Karantina Süreleri Sona Erdi

  Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınının ardından Belçika’dan getirilen ve Gümüşhane’de karantina altında tutulan 245 Türk vatandaşı karantina sürelerinin tamamlanmasının ardından evlerine gitmek üzere bugün sabah erken saatlerde yola çıktı.

  Haberi Oku

  Yurdumuzda kalan futbolcu Berke Özer’e spor aleti

  Belçika’da KVC Westerlo takımında kiralık oynayan Fenerbahçeli futbolcu Berke Özer’e, yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle karantinada bulunduğu Gümüşhane’deki yurtta, formunu koruması için çeşitli spor aletleri verildi.

  Haberi Oku

  Belçika'dan getirilen 245 vatandaşımız Gümüşhane’de.

  Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında Belçika’dan gelen 245 vatandaş karanfillerle karşılandıkları Gümüşhane’deki KYK yurdunda 14 gün süreyle karantina altına alındı.

  Haberi Oku

  Siperlikler teslim edilmeye başlandı

  Gümüşhane Gençlik Merkezi gönüllülerimiz tarafından üretilen yüz koruyucu siperlikleri şehrin giriş ve çıkışlarında nöbet tutan güvenlik güçlerine ve sağlık çalışanlarına teslim edildi.

  Haberi Oku

  14 KURAL!

  Koronavirüs Riskinden Korunmak İçin 14 Kural:

  Haberi Oku

  Yüzücülerimiz Rize’den 5 madalya ile döndü

  Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Yüzme Türkiye Grup Birinciliği müsabakaları Rize’de yapıldı. Gümüşhaneli yüzücülerimiz turnuvadan 5 madalya ile döndü.

  Haberi Oku

  Bilek güreşi grup müsabakalarına Gümüşhane damgası

  Okul Sporları yıldız kızlar ve erkekler bilek güreşi grup müsabakaları 9 ilin katılımıyla Gümüşhane’de yapıldı. Yarışmada Gümüşhane 15 birincilik, 5 ikincilik elde etti.

  Haberi Oku

  Havalar ısındı, haydi Gümüşhane Spor Yapmaya

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, havaların ısınmasıyla birlikte Yeni Şehir Stadyumunu yeniden halkın spor yapması için kullanıma açtı.

  Haberi Oku

  Esmanur üçüncü oldu

  Erzincan'da yapılan ANALİG Karate Grup Müsabakalarında 2007 doğumlu bayan kata dalında iki kez yarışan Esmanur Saraçoğlu üçüncü oldu.

  Haberi Oku

  Basketbol yarı final müsabakaları tamamlandı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün faaliyet programında yer alan ANALİG basketbol yarı final müsabakaları Gümüşhane’de tamamlandı.

  Haberi Oku

  Başımız sağ olsun.

  Başımız sağ olsun.

  Haberi Oku

  Basketbol Yarı Final Müsabakaları Gümüşhane’de

  Gençlik ve Spor Bakanlığının 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol kız ve erkek Yarı Final Müsabakaları 15 ilin katılımıyla Gümüşhane’de yapılacak.

  Haberi Oku

  Satranç turnuvası sona erdi

  Gümüşhane’de okullar arası küçükler, yıldızlar ve gençler satranç turnuvası 122 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Gümüşhane’de kurtuluşa özel kayak yarışmaları yapıldı

  Gümüşhane’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 102.yıldönümünde Gençlik ve Spor Müdürlüğü ‘Dağların delisi’ lakaplı Gümüşhaneli milli sporcu merhum Muzaffer Demirhan’ın adına Zigana dağında alp disiplini kayak yarışması düzenledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER