Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası sona erdi

  Tüneller şehri Gümüşhane’de tarihte ilk kez yapılan ve dün başlayan Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası bugün yapılan 67 kilometrelik yol yarışıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonası Gümüşhane’de

  Gümüşhane tarihinde ilk kez gerçekleştirilecek olan Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonasının Yıldız A ve Yıldız B kategorileri 400’e yakın sporcunun katılımıyla 3-4 Ekim tarihlerinde yapılacak.

  Haberi Oku

  8-12 yaş futbol kursları başlıyor

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 8-12 yaş arası çocuklar için ücretsiz futbol kursu başlattı.

  Haberi Oku

  Çocukların ‘Pota’ isteğini Gençlik Spor geri çevirmedi

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Torul ilçesinin en büyük köyü olan Altınpınar köyünün Tepecik Mahallesinde gençler ve çocukların pota isteğini yerine getirdi.

  Haberi Oku

  Spor salonunu bulutların üzerine taşıdık

  ‘Herkes için her yerde spor’ sloganıyla denizden 2 bin 350 metre yükseklikte, adeta bulutların üzerindeki yaylada çocuk ve gençlere spor yaptırdık.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu ve 15 Temmuz Bisiklet Turu yapılacak

  Gümüşhane’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’de aynı anda 15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu ve bisiklet turu düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Gençlik Spordan ücretsiz kurs

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 1-10 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Spor Lisesine giriş yetenek sınavları için ücretsiz hazırlık kursu düzenliyor.

  Haberi Oku

  Enise Öziç İnstagram Konuğumuz

  Uzman Klinik Psikolog Enise ÖZİÇ, bu akşam 21:30’da gsb_gumushane instagram hesabı canlı yayınında Spor psikoloğu Beyzanur BEŞİRLİ’nin konuğu olarak ‘Sanal ortama kontrolsüz biçimde maruz kalmak gelişimi nasıl etkiler? Sanal ortam etkinliklerinin gençlerin bilişsel becerilerine etkilerini nasıl fark edebiliriz? Oyunun çocukların ruh sağlığı üzerine etkileri nelerdir? Eğlenceyi faydaya nasıl çevirebiliriz?’ sorularını yanıtlayacak.

  Haberi Oku

  Yüzme Havuzumuz Açılıyor

  Gümüşhane'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yarı olimpik yüzme havuzu normalleşme süreciyle yeniden hizmete açıldı. Havuz şimdilik sadece sivil vatandaşlara hizmet verecek.

  Haberi Oku

  Yeni Şehir Stadyumu yeniden açıldı

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle 1 Haziran tarihinden itibaren normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Yeni Şehir Stadyumunu yeniden halkın bireysel spor yapması için kullanıma açtı.

  Haberi Oku

  Aileler ev ortamında spor yaparak yarışacak

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramına özel il genelinde bir dizi faaliyetler gerçekleştirecek.

  Haberi Oku

  Misafirlerimizin Karantina Süreleri Sona Erdi

  Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınının ardından Belçika’dan getirilen ve Gümüşhane’de karantina altında tutulan 245 Türk vatandaşı karantina sürelerinin tamamlanmasının ardından evlerine gitmek üzere bugün sabah erken saatlerde yola çıktı.

  Haberi Oku

  Yurdumuzda kalan futbolcu Berke Özer’e spor aleti

  Belçika’da KVC Westerlo takımında kiralık oynayan Fenerbahçeli futbolcu Berke Özer’e, yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle karantinada bulunduğu Gümüşhane’deki yurtta, formunu koruması için çeşitli spor aletleri verildi.

  Haberi Oku

  Belçika'dan getirilen 245 vatandaşımız Gümüşhane’de.

  Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında Belçika’dan gelen 245 vatandaş karanfillerle karşılandıkları Gümüşhane’deki KYK yurdunda 14 gün süreyle karantina altına alındı.

  Haberi Oku

  Siperlikler teslim edilmeye başlandı

  Gümüşhane Gençlik Merkezi gönüllülerimiz tarafından üretilen yüz koruyucu siperlikleri şehrin giriş ve çıkışlarında nöbet tutan güvenlik güçlerine ve sağlık çalışanlarına teslim edildi.

  Haberi Oku

  14 KURAL!

  Koronavirüs Riskinden Korunmak İçin 14 Kural:

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER