Spor salonunu bulutların üzerine taşıdık

  ‘Herkes için her yerde spor’ sloganıyla denizden 2 bin 350 metre yükseklikte, adeta bulutların üzerindeki yaylada çocuk ve gençlere spor yaptırdık.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu ve 15 Temmuz Bisiklet Turu yapılacak

  Gümüşhane’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’de aynı anda 15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu ve bisiklet turu düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Gençlik Spordan ücretsiz kurs

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 1-10 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Spor Lisesine giriş yetenek sınavları için ücretsiz hazırlık kursu düzenliyor.

  Haberi Oku

  Enise Öziç İnstagram Konuğumuz

  Uzman Klinik Psikolog Enise ÖZİÇ, bu akşam 21:30’da gsb_gumushane instagram hesabı canlı yayınında Spor psikoloğu Beyzanur BEŞİRLİ’nin konuğu olarak ‘Sanal ortama kontrolsüz biçimde maruz kalmak gelişimi nasıl etkiler? Sanal ortam etkinliklerinin gençlerin bilişsel becerilerine etkilerini nasıl fark edebiliriz? Oyunun çocukların ruh sağlığı üzerine etkileri nelerdir? Eğlenceyi faydaya nasıl çevirebiliriz?’ sorularını yanıtlayacak.

  Haberi Oku

  Yüzme Havuzumuz Açılıyor

  Gümüşhane'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yarı olimpik yüzme havuzu normalleşme süreciyle yeniden hizmete açıldı. Havuz şimdilik sadece sivil vatandaşlara hizmet verecek.

  Haberi Oku

  Yeni Şehir Stadyumu yeniden açıldı

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle 1 Haziran tarihinden itibaren normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Yeni Şehir Stadyumunu yeniden halkın bireysel spor yapması için kullanıma açtı.

  Haberi Oku

  Aileler ev ortamında spor yaparak yarışacak

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramına özel il genelinde bir dizi faaliyetler gerçekleştirecek.

  Haberi Oku

  Misafirlerimizin Karantina Süreleri Sona Erdi

  Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınının ardından Belçika’dan getirilen ve Gümüşhane’de karantina altında tutulan 245 Türk vatandaşı karantina sürelerinin tamamlanmasının ardından evlerine gitmek üzere bugün sabah erken saatlerde yola çıktı.

  Haberi Oku

  Yurdumuzda kalan futbolcu Berke Özer’e spor aleti

  Belçika’da KVC Westerlo takımında kiralık oynayan Fenerbahçeli futbolcu Berke Özer’e, yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle karantinada bulunduğu Gümüşhane’deki yurtta, formunu koruması için çeşitli spor aletleri verildi.

  Haberi Oku

  Belçika'dan getirilen 245 vatandaşımız Gümüşhane’de.

  Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında Belçika’dan gelen 245 vatandaş karanfillerle karşılandıkları Gümüşhane’deki KYK yurdunda 14 gün süreyle karantina altına alındı.

  Haberi Oku

  Siperlikler teslim edilmeye başlandı

  Gümüşhane Gençlik Merkezi gönüllülerimiz tarafından üretilen yüz koruyucu siperlikleri şehrin giriş ve çıkışlarında nöbet tutan güvenlik güçlerine ve sağlık çalışanlarına teslim edildi.

  Haberi Oku

  14 KURAL!

  Koronavirüs Riskinden Korunmak İçin 14 Kural:

  Haberi Oku

  Yüzücülerimiz Rize’den 5 madalya ile döndü

  Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Yüzme Türkiye Grup Birinciliği müsabakaları Rize’de yapıldı. Gümüşhaneli yüzücülerimiz turnuvadan 5 madalya ile döndü.

  Haberi Oku

  Havalar ısındı, haydi Gümüşhane Spor Yapmaya

  Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, havaların ısınmasıyla birlikte Yeni Şehir Stadyumunu yeniden halkın spor yapması için kullanıma açtı.

  Haberi Oku

  Bilek güreşi grup müsabakalarına Gümüşhane damgası

  Okul Sporları yıldız kızlar ve erkekler bilek güreşi grup müsabakaları 9 ilin katılımıyla Gümüşhane’de yapıldı. Yarışmada Gümüşhane 15 birincilik, 5 ikincilik elde etti.

  Haberi Oku

  Basketbol yarı final müsabakaları tamamlandı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün faaliyet programında yer alan ANALİG basketbol yarı final müsabakaları Gümüşhane’de tamamlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER