15 Temmuz Şehitleri Anısına Bilek Güreşi Müsabakaları Yapıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından “15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri” kapsamında Bilek Güreşi müsabakaları yapıldı.

13 TEMMUZ 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından “15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri” kapsamında Bilek Güreşi müsabakaları yapıldı.

15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri adı altında 15 Temmuz anısına Aydın Doğan Spor Salonunda 52 Bilek Güreşi sporcusunun katılımı ile 15 Temmuz mücadelesinde şehit düşen ve gazi olan vatandaşların anılarını yaşatmak ve farkındalık oluşturmak için 08-09 Temmuz 2017 tarihlerinde yarıştı. Müsabakanın ismine yakışır bir şekilde tamamlandığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsrafil ASLAN, "Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından '15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri' kapsamında Bilek Güreşi  branşında böyle bir etkinlik düzenledik. Günün anlam ve önemine uygun bir şekilde mücadele eden, centilmence mücadeleleri ile birlik ve beraberlik mesajı veren sporcularımızı tebrik ediyorum. 15 Temmuz haftası kapsamında sportif etkinliklerimiz Masa Tenisi, Dağcılık tırmanışı, Bilardo Atletizm Kros ve Halk yürüyüşü ile devam edecektir. Bilek Güreşi müsabakalarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsrafil ASLAN, Şube Müdürü Selahattin TAŞ ve vatandaşlar da izledi. 

Yarışmada dereceye giren sporcularımız

GENÇ ERKEKLER SAĞ KOL : GENÇ ERKEKLER SOL KOL :
1 . Erdi GAZİOĞLU 1 . Samet YILMAZ
2 . Şaban NAS 2 . Şaban NAS
3 . Uğur YAŞLI 3 . Can KARA

GENÇ BAYANLAR SAĞ KOL : GENÇ BAYANLAR SOL KOL :
1 . Şükriye YILMAZ 1 . Şükriye YILMAZ
2 . Büşra KANDEMİR 2 . Nazlıcan YALÇIN
3 . Beyzanur CEYLAN 3 . Büşra KANDEMİR

BÜYÜK  ERKEKLER SAĞ KOL : BÜYÜK  ERKEKLER SAĞ KOL :
1 . Murat YILMAZ 1 . Yusuf YILDIZOĞLU
2 . Onur ÇAKMAK 2 . Onur ÇAKMAK
3 . Emre Avşar DEMİREL 3 . Emre Avşar DEM